Contact en route

Laden...

Hulp in noodgevallen

Toyota Eurocare is te bereiken Pas ontvangen Telefoonnummer
Vanuit Nederland Voor 01-01-2013 0800-0203723
Vanuit het buitenland Voor 01-01-2013 +31 263553322
Vanuit Nederland Na 01-01-2013 020-5929836
Vanuit het buitenland Na 01-01-2013 +31 205929836

Contactpersonen

Afdeling Verkoop

Rob Segaar robsegaar@vanhaasteren.nl 071-5895000

Jeroen Nijmeijer jeroen@vanhaasteren.nl 071-5895000

Kees van Haasteren keesvanhaasteren@vanhaasteren.nl [071-5895000

Freek van Haasteren freek@vanhaasteren.nl 071-5895000

Receptie werkplaats

Willem Rekelhoff willemrekelhoff@vanhaasteren.nl [071-5895000

Chris Kranenburg chris@vanhaasteren.nl 071-5895000

Schade afdeling

Ron Schravesande ron@vanhaasteren.nl 071-5895000

Onderdelen en accessoires

Sander Neeft magazijn@vanhaasteren.nl 071-5895000

Xander Landwaart xander@vanhaasteren.nl 071-5895000

Administratie

Nathalie Donk administratie@vanhaasteren.nl 071-5895000

Ons tankstation

Ons Tankstation is nu onbemand, u kunt er 24 uur per dag 7 dagen in de week tanken met uw bankpas, travelcard, multitankcard of onze lokale pas.

Wij verkopen euroloodvrij en diesel. Wij zijn een witte pomp dus u tankt altijd goedkoper dan langs de snelweg ! Ook kunt u uw electrische auto of Plug in hybride bij ons volladen aan de 2 laadpalen. Ook verkopen wij gasflessen van het merk Primagaz, voor het assortiment gasflessen kijkt u in de aparte sectie gasflessen. In onze carwash kunt u tijdens de openingstijden van ons bedrijf uw auto wassen en drogen incl. wax voor € 6,95

Toyota cookiebeleid

Toyota.nl maakt gebruik van essentiële cookies, cookies ter verbetering van de website en social media en reclame cookies om u optimaal van dienst te zijn en te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u hiermee akkoord gaat, kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie-instellingen aanpassen.