9,2
1.114 beoordelingen

Contact en route

Laden...

Openingstijden

Toyota Leiderdorp

Showroom
Maandag8.00-18.00
Dinsdag8.00-18.00
Woensdag8.00-18.00
Donderdag8.00-21.00
Vrijdag8.00-18.00
Zaterdag9.00-17.00
ZondagGesloten
Schadeservice
Maandag8:00 -17:00
Dinsdag8:00 -17:00
Woensdag8:00 -17:00
Donderdag8:00 -17:00
Vrijdag8:00 -17:00
ZaterdagGesloten
ZondagGesloten
Werkplaats
Maandag08:00 - 17:00
Dinsdag08:00 - 17:00
Woensdag08:00 - 17:00
Donderdag08:00 - 17:00
Vrijdag08:00 - 17:00
Zaterdag09:00 - 14:30
ZondagGesloten
Werkplaatsreceptie
Maandag8:00 -18:00
Dinsdag8:00 -18:00
Woensdag8:00 -18:00
Donderdag8:00 -21:00
Vrijdag8:00 -18:00
Zaterdag9:00 -17:00
ZondagGesloten
Magazijn
Maandag8:00 -17:00
Dinsdag8:00 -17:00
Woensdag8:00 -17:00
Donderdag8:00 -17:00
Vrijdag8:00 -17:00
Zaterdag9:00 -15:00
ZondagGesloten

Contactpersonen

Afdeling Verkoop

Rob Segaar rob@vanhaasteren.nl 071-5895000

Jeroen Nijmeijer jeroen@vanhaasteren.nl 071-5895000

Kees van Haasteren kees@vanhaasteren.nl [071-5895000

Freek van Haasteren freek@vanhaasteren.nl 071-5895000

Receptie werkplaats

Willem Rekelhoff willem@vanhaasteren.nl [071-5895000

Chris Kranenburg chris@vanhaasteren.nl 071-5895000

Schade afdeling

Ron Schravesande ron@vanhaasteren.nl 071-5895000

Onderdelen en accessoires

Sander Neeft magazijn@vanhaasteren.nl 071-5895000

Xander Landwaart xander@vanhaasteren.nl 071-5895000

Administratie

Nathalie Donk administratie@vanhaasteren.nl 071-5895000

Ons tankstation

Ons Tankstation is onbemand, u kunt er 24 uur per dag 7 dagen in de week tanken met uw bankpas, travelcard, multitankcard of onze lokale pas.

Wij verkopen euroloodvrij en diesel. Wij zijn een witte pomp dus u tankt altijd goedkoper dan langs de snelweg ! Ook kunt u uw electrische auto of Plug in hybride bij ons volladen aan de 4 laadpalen. Ook verkopen wij gasflessen van het merk Primagaz, voor het assortiment gasflessen kijkt u in de aparte sectie gasflessen. In onze carwash kunt u tijdens de openingstijden van ons bedrijf uw auto wassen en drogen incl. wax voor € 6,95